VK 2022 je za námi

Vítám a zdravím Vás všechny sponzory, pořadatele, pomocníky, kolegy, spolupracovníky, samotné závodníky i s rodiči a všechny ostatní.

22. ročník Vendryňského Kotáru je pro nás pomalu minulostí.

Jen dodáme ještě fotodokumentaci z akce, povracíme zapůjčené bannery a věci a také se doplatí poslední položky za výdaje spojené s realizací závodu.
Na vzdory pravidlům, ale dle naších zvyklostí stejně předáme nevyzvednuté ceny i když je to vše nad rámec. No a pak je zapotřebí udělat celkové vyúčtování akce jak pro sponzory, tak i pro samotné pořadatele, dotisknout jméno vítěze na pohár starosty no a poté se dá říct, že 22. ročník VK je minulost (toto je jen dovětek pro ty co neví o čem tady mluvím neboli píšu).

Hlavně bych chtěl ještě jednou poděkovat Vám všem našim sponzorům, pomocníkům, pořadatelům z řad pracovníků obce Vendryně, PZKO Vendryně, SDH Vendryně, spolupracovníkům, kamarádům, sousedům, závodníkům, rodičům a zkrátka všem ostatním za vaši pomoc, spolupráci a přítomnost. No a také hlavně za vaše všechny ohlasy k závodu. Prosím o předání poděkování všem, na které jsem opomněl nebo neměl kontakt.

Za pěkného slunného počasí se na start 22. ročníku postavilo 217 závodníku v 16. kategorií na čtyřech trasách a tím byl doposud překonán rekord v účasti z roku 2019, jak v účasti, tak i online registraci.

V den závodu jsme zaznamenali nějaké stížnosti, připomínky, náměty, které jsme se snažili dle možnosti ihned vyřešit nebo poznamenat, abychom se jim mohli věnovat a vyvarovat při dalším ročníku. A hlavně jsem se snažil před samotným vyhlášením a předáváním cen předat poznatky, připomínky a vysvětlení ke všemu co jsme během celého dne zaregistrovali, byli informování apod.

Nakonec to přesto všechno dopadlo jinak, než jsme očekávali a den po závodu se dovídám a řeším stížnosti na organizací, předávání cen apod. Co na plat v dnešní době je to zřejmě normální a většina lidí si stěžuje a vylívá svá srdce na sociálních sítích, ale když byla možnost dle naších pravidel se zeptat nebo ozvat, tak to oficiálně nikdo neučinil v samotný den závodu, kdy by bylo možno tyto naše chyby, přešlapy před lidmi vysvětlit eventuálně napravit. (Vymlouvají se pak, že nebyl čas, nebyla možnost, neboť řešili jiné věci, zdravotní stav dětí, povinnosti apod. ale my pořadatelé řešíme intenzivně věci spojené se závodem dva dny předem a pak celý den v samotný den závodu až do nočních hodin a po závodu ještě uklízíme všechny své věci, abychom s nimi mohli zase za rok pracovat. A do toho všeho musíme taky započítat své rodinné a pracovní povinnosti, jak se postarat nejen v den závodu o své vlastní děti a na úkor samotné organizace závodu čerpat dovolenou + osobní volno, které by mohlo být v rámci rodiny využito smysluplněji. A i přes to vše to táhneme 22.let).

Toto jen potvrzuje tvrzení jednoho nejmenovaného kolegy, že kazíme lidi svou dobrotou.

A tak na druhý den po skončeném snad úspěšném závodu začínáme s přípravou dalšího 23. ročníku, který by měl být 11.6.2023.

Neboť za svěží paměti sepisujeme všechny své poznatky a snažíme se poučit z předešlých chyb a přešlapů, abychom v dalším roce toto již nemuseli znovu opakovat a obrnili se proti lidské nedokonalosti. (je v řešení rychlejší, přesnější a snad ne moc drahá elektronická časomíra, která by měla být velikým přínosem pro všechny pořadatele a závodníky, oprava v online registraci dětí v kategorii MIMI sprint na odrážedlech a také vytvoření nové trasy jako kompromisu mezi stávajícími trasami, dále nejspíš i upravení počtu kategorií a hlavně v oboustranném dodržování vypsaných pravidel bez úlev, rozšíření organizačního celku celého závodu a propojení vzájemné komunikace organizátorů, tak i samotných pořadatelů na trati, vytvoříme lepší informační centrum závodu atd. Toto je jen základní informace, co se už chystá pro příští rok).

Na vás Všechny výše zmiňované se obracím, máte-li nějaký námět, připomínku, problém nebojte se jej dát ve známost a pro nás ještě lépe se můžete stát i Vy samotnými členy organizačního celku, pomocníky v den závodů, kontrolami apod.

Velice rádi rozšíříme své počty o ochotné pomocníky, spolupořadatele atd.

Kontaktní email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem

„MASKOT“ Vendryňského Kotáru

Milan Rajčáni

VK 2022

Do startu Vendryňského Kotáru 2022 nám zbývají cca 3 týdny, online registrace je spuštěna, značení tras je opravené a tak můžete pilně trénovat...

Těší se na Vás pořadatelský tým Vendryňského Kotáru

Fotky z VK 2021

Konečně jsme přidali fotky z Vendryňského Kotáru, najdete je v archívu, omlouváme se za zpoždění :)

Co se týká nevyzvednutých cen, tak vše je již rozdané a vyřízené.

Užívejte léto!

VK2021 výsledky, fotky, předání cen

Kotár 2021 je již minulostí, děkujeme že jste přišli v hojném počtu, výsledky najdete na webu a fotky dodáme cca za 14 dní.
Co se týká nevyzvednutých cen, tak v tombole se jedná o cca 12 a pak ty extra výkony, smolaře a 3 místo v kategorii RM - ozvěte se a domluvíme předání...

Závod pro celou rodinu

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2001 - 2022 Vendryňský Kotár  |  webdesign tomoszek.cz